Jserra_sps

jserrasps
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 29 May 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 90% Urban Legend (1998) - Rated 29 May 2016
100 96% The Bone Collector (1999) - Rated 29 May 2016
92 86% 28 Days Later (2002) - Rated 29 May 2016
88 60% Secret Window (2004) - Rated 29 May 2016
85 46% The World Is Not Enough (1999) - Rated 29 May 2016
85 46% Saw II (2005) - Rated 29 May 2016
88 60% The Babadook (2014) - Rated 29 May 2016
88 60% Spectre (2015) - Rated 29 May 2016
88 60% Mimic (1997) - Rated 29 May 2016
88 60% You're Next (2013) - Rated 29 May 2016