Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
JtVa3G

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jun 23, 2019

more Recent Ratings
99 95% The Passion of the Christ (2004) - Jun 23, 2019
10 5% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Jun 23, 2019
60 55% The Ides of March (2011) - Jun 23, 2019
30 35% Machete (2010) - Jun 23, 2019
65 65% The Town (2010) - Jun 23, 2019
45 45% Terminator Salvation (2009) - Jun 23, 2019
20 15% Resident Evil: Apocalypse (2004) - Jun 23, 2019
25 25% Dogma (1999) - Jun 23, 2019
95 80% Office Space (1999) - Jun 23, 2019
95 80% The Shawshank Redemption (1994) - Jun 23, 2019