Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
JuanDUrd

Movie Buff - 169 Film Ratings

Member Since: Sep 2, 2020

Location: Venezuela

more Recent Ratings
Check out JuanDUrd's...
90 74% Gattaca (1997) - Sep 03, 2020
86 61% Prisoners (2013) - Sep 03, 2020
90 74% Toy Story 3 (2010) - Sep 02, 2020
80 47% Escape from Alcatraz (1979) - Sep 02, 2020
95 86% It's a Wonderful Life (1946) - Sep 02, 2020
75 23% Back to the Future Part III (1990) - Sep 02, 2020
88 65% Groundhog Day (1993) - Sep 02, 2020
70 13% Airplane! (1980) - Sep 02, 2020
80 47% The Others (2001) - Sep 02, 2020
80 47% Shaun of the Dead (2004) - Sep 02, 2020