Juani

juani
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 20 Jul 2017
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 57% Donnie Darko (2001) - Rated 16 Nov 2017
97 96% Psycho (1960) - Rated 16 Nov 2017
95 91% A Clockwork Orange (1971) - Rated 16 Nov 2017
75 35% Amélie (2001) - Rated 16 Nov 2017
90 80% Amadeus (1984) - Rated 16 Nov 2017
95 91% Blue Velvet (1986) - Rated 16 Nov 2017
90 80% Taxi Driver (1976) - Rated 16 Nov 2017
80 57% Sin City (2005) - Rated 16 Nov 2017
80 57% Night on Earth (1991) - Rated 16 Nov 2017
75 35% The Pianist (2002) - Rated 16 Nov 2017