Juanseb

juanseb
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 30 Aug 2017
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 63% Lone Survivor (2013) - Rated 13 Apr 2020
79 43% Enemy at the Gates (2001) - Rated 13 Apr 2020
81 77% Downfall (2004) - Rated 02 Apr 2020
81 77% Fury (2014) - Rated 01 Apr 2020
80 63% Ford v Ferrari (2019) - Rated 31 Mar 2020
80 63% The Matrix (1999) - Rated 28 Mar 2020
80 63% Heroic Losers (2019) - Rated 27 Mar 2020
87 92% Parasite (2019) - Rated 26 Mar 2020
79 43% At the End of the Tunnel (2016) - Rated 26 Mar 2020
84 89% 1917 (2019) - Rated 26 Mar 2020