JudyKay

judykay
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 23 Mar 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 41% Coach Carter (2005) - Rated 14 Aug 2007
100 86% Payback (1999) - Rated 14 Aug 2007
65 8% Yours, Mine and Ours (2005) - Rated 14 Aug 2007
95 64% Hitch (2005) - Rated 14 Aug 2007
50 3% The Aviator (2004) - Rated 14 Aug 2007
100 86% Ghost (1990) - Rated 14 Aug 2007
95 64% Raising Helen (2004) - Rated 14 Aug 2007
90 41% First Daughter (2004) - Rated 14 Aug 2007
95 64% Guess Who (2005) - Rated 14 Aug 2007
85 13% Freddy Vs. Jason (2003) - Rated 14 Aug 2007