Jukxs

jukxs
Movie Buff - 170 Film Ratings
Member Since: 22 Jul 2009
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 15% Black Panther: Wakanda Forever (2022) - Rated 19 Jun 2023
85 62% The Fabelmans (2022) - Rated 19 Jun 2023
80 35% The Banshees of Inisherin (2022) - Rated 19 Jun 2023
75 15% Glass Onion: A Knives Out Mystery (2022) - Rated 19 Jun 2023
75 15% After Hours (1985) - Rated 19 Jun 2023
85 62% The Hustler (1961) - Rated 19 Jun 2023
90 86% Rear Window (1954) - Rated 19 Jun 2023
90 86% Parasite (2019) - Rated 22 Nov 2022
65 4% Dog (2022) - Rated 22 Nov 2022
85 62% Nightmare Alley (2021) - Rated 22 Nov 2022