Julie

julie
Movie Buff - 149 Film Ratings
Member Since: 06 Feb 2013
Location: São Vicente, São Paulo, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I Really love movies (:

more Recent Ratings

100 62% The Green Mile (1999) - Rated 10 Feb 2013
100 62% The Scorpion King (2002) - Rated 10 Feb 2013
97 18% Brother Bear (2003) - Rated 10 Feb 2013
98 23% Kim Possible: A Sitch in Time (2003) - Rated 10 Feb 2013
100 62% Island in the Sky (1953) - Rated 07 Feb 2013
100 62% Hondo (1953) - Rated 07 Feb 2013
100 62% Rio Bravo (1959) - Rated 07 Feb 2013
100 62% McLintock! (1963) - Rated 07 Feb 2013
100 62% Rio Lobo (1970) - Rated 07 Feb 2013
100 62% Big Jake (1971) - Rated 07 Feb 2013