Jumbojoe

jumbojoe
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 11 Oct 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

44 83% The Tree of Life (2011) - Rated 31 Oct 2013
19 2% The Bodyguard (1992) - Rated 31 Oct 2013
45 91% Drive (2011) - Rated 31 Oct 2013
22 7% Valhalla Rising (2010) - Rated 31 Oct 2013
36 51% Bronson (2009) - Rated 31 Oct 2013
0% fear dot com (2002) - Rated 31 Oct 2013
42 72% Gravity (2013) - Rated 27 Oct 2013
40 64% The Ten Commandments (1956) - Rated 24 Oct 2013
40 64% Moulin Rouge! (2001) - Rated 24 Oct 2013
42 72% Holy Motors (2012) - Rated 24 Oct 2013