Juul

juul
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2015
Location: Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 23% An Honest Liar (2014) - Rated 30 Jul 2015
60 4% True Story (2015) - Rated 30 Jul 2015
70 12% Woman in Gold (2015) - Rated 30 Jul 2015
60 4% Dumb and Dumber To (2014) - Rated 02 Jun 2015
80 23% The Imitation Game (2014) - Rated 20 May 2015
10 1% Enemy (2014) - Rated 23 Feb 2015
85 41% The Theory of Everything (2014) - Rated 23 Feb 2015
90 82% Inglourious Basterds (2009) - Rated 01 Feb 2015
90 82% Django Unchained (2012) - Rated 01 Feb 2015
87 59% The King's Speech (2010) - Rated 01 Feb 2015