Jvanroekel

jvanroekel
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 09 Jul 2015
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 88% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 09 Jul 2015
100 88% The Pillars of the Earth (2010) - Rated 09 Jul 2015
85 61% Van Helsing (2004) - Rated 09 Jul 2015
70 16% Angels & Demons (2009) - Rated 09 Jul 2015
80 50% 300 (2007) - Rated 09 Jul 2015
95 75% John Adams (2008) - Rated 09 Jul 2015
85 61% Gladiator (2000) - Rated 09 Jul 2015
100 88% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 09 Jul 2015
75 30% The 13th Warrior (1999) - Rated 09 Jul 2015
75 30% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 09 Jul 2015