Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
JxfXht

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
80 0% Brick (2005) - Jan 18, 2020
80 0% Once Upon a Time in Mexico (2003) - Jan 18, 2020
80 0% Alien: Resurrection (1997) - Jan 18, 2020
90 0% Deadpool (2016) - Jan 18, 2020
90 0% Mulan (1998) - Jan 18, 2020
90 0% Minority Report (2002) - Jan 18, 2020
90 0% Batman Begins (2005) - Jan 18, 2020
70 0% Revenge of the Nerds (1984) - Jan 18, 2020
70 0% Sweet Home Alabama (2002) - Jan 18, 2020
70 0% Munich (2005) - Jan 18, 2020