Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
K1UQVD

Flick Fan - 41 Film Ratings

Member Since: Feb 4, 2019

more Recent Ratings
85 37% Van Helsing (2004) - Feb 05, 2019
100 91% Predator (1987) - Feb 05, 2019
85 37% Starship Troopers (1997) - Feb 05, 2019
90 59% National Treasure (2004) - Feb 05, 2019
90 59% Mission: Impossible (1996) - Feb 05, 2019
85 37% Hot Fuzz (2007) - Feb 05, 2019
100 91% The Mummy (1999) - Feb 05, 2019
95 75% Aliens (1986) - Feb 05, 2019
90 59% X2: X-Men United (2003) - Feb 05, 2019
90 59% Transformers (2007) - Feb 05, 2019