Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
K2BSsI

Flick Fan - 20 Film Ratings

Member Since: Nov 24, 2018

more Recent Ratings
85 50% Rush Hour 2 (2001) - Nov 24, 2018
90 77% Cold Skin (2017) - Nov 24, 2018
86 62% The Ring Two (2005) - Nov 24, 2018
92 92% Oblivion (2013) - Nov 24, 2018
85 50% Brick (2005) - Nov 24, 2018
90 77% Hellboy II: The Golden Army (2008) - Nov 24, 2018
70 10% Bean (1997) - Nov 24, 2018
70 10% Carrie (1976) - Nov 24, 2018
75 25% The Crow (1994) - Nov 24, 2018
80 37% Aliens (1986) - Nov 24, 2018