Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
K8WEaZ

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
83 15% District 9 (2009) - Jan 18, 2020
88 60% School of Rock (2003) - Jan 18, 2020
88 60% Se7en (1995) - Jan 18, 2020
85 35% Men in Black (1997) - Jan 18, 2020
95 85% Dead Poets Society (1989) - Jan 18, 2020
85 35% For the Birds (2000) - Jan 18, 2020
90 75% Dazed and Confused (1993) - Jan 18, 2020
85 35% This Is Spinal Tap (1984) - Jan 18, 2020
97 95% The Shawshank Redemption (1994) - Jan 18, 2020
75 5% The Hangover (2009) - Jan 18, 2020