Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
K8zAYi

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Aug 11, 2019

more Recent Ratings
50 55% The Parent Trap (1998) - Aug 11, 2019
15% Sleeping Beauty (1959) - Aug 11, 2019
15% The Wedding Planner (2001) - Aug 11, 2019
15% Peter Pan (1953) - Aug 11, 2019
20 35% Across the Universe (2007) - Aug 11, 2019
60 75% Miami Vice (2006) - Aug 11, 2019
80 95% The Revenant (2015) - Aug 11, 2019
30 45% Cruel Intentions (1999) - Aug 11, 2019
60 75% Batman Forever (1995) - Aug 11, 2019
60 75% Home Alone (1990) - Aug 11, 2019