KATEtheshort

katetheshort
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 08 Jan 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 62% Homeland (2011) - Rated 08 Jan 2017
94 62% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 08 Jan 2017
95 74% Hacksaw Ridge (2016) - Rated 08 Jan 2017
95 74% Anne of Green Gables (1985) - Rated 08 Jan 2017
20 2% Rebel Without a Cause (1955) - Rated 08 Jan 2017
45 11% Grease (1978) - Rated 08 Jan 2017
94 62% On the Town (1949) - Rated 08 Jan 2017
96 83% The Incredibles (2004) - Rated 08 Jan 2017
87 45% Roman Holiday (1953) - Rated 08 Jan 2017
95 74% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 08 Jan 2017