We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

KDC87

Movie Buff - 103 Film Ratings

Member Since: Oct 18, 2019

Location: USA

more Recent Ratings

88 77% Raising Arizona (1987) - Oct 18, 2019
90 83% Miller's Crossing (1990) - Oct 18, 2019
81 53% The Hudsucker Proxy (1994) - Oct 18, 2019
94 93% Fargo (1996) - Oct 18, 2019
91 85% The Man Who Wasn't There (2001) - Oct 18, 2019
86 69% Burn After Reading (2008) - Oct 18, 2019
89 81% School of Rock (2003) - Oct 18, 2019
79 49% Gravity (2013) - Oct 18, 2019
56 3% American Pie 2 (2001) - Oct 18, 2019
43 0% Baseketball (1998) - Oct 18, 2019