Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
KEo38G

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Sep 7, 2019

more Recent Ratings
80 70% The Hunt for Red October (1990) - Sep 07, 2019
75 50% Rushmore (1998) - Sep 07, 2019
65 20% The Prestige (2006) - Sep 07, 2019
60 12% The Italian Job (2003) - Sep 07, 2019
50 4% Rambo (2008) - Sep 07, 2019
85 87% Interstellar (2014) - Sep 07, 2019
90 95% Blade Runner 2049 (2017) - Sep 07, 2019
70 33% Gravity (2013) - Sep 07, 2019
80 70% Magnolia (1999) - Sep 07, 2019
75 50% Face/Off (1997) - Sep 07, 2019