KIKIFASS

kikifass
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 31 Oct 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 57% Nausicaä of the Valley of the Wind (1984) - Rated 31 Oct 2016
87 72% Children of Men (2006) - Rated 31 Oct 2016
83 57% The Celebration (1998) - Rated 31 Oct 2016
96 97% Synecdoche, New York (2008) - Rated 31 Oct 2016
85 67% Mind Game (2004) - Rated 31 Oct 2016
83 57% Ex Machina (2015) - Rated 31 Oct 2016
90 80% Annie Hall (1977) - Rated 31 Oct 2016
70 12% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 31 Oct 2016
80 40% Trainspotting (1996) - Rated 31 Oct 2016
70 12% Lolita (1962) - Rated 31 Oct 2016