KITANO

kitano
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 12 Mar 2013
Location: Japan
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 17% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 08 Oct 2013
85 31% Gonin 2 (1996) - Rated 08 Oct 2013
90 78% Violent Cop (1989) - Rated 08 Oct 2013
80 13% Killing Them Softly (2012) - Rated 08 Oct 2013
80 13% Oblivion (2013) - Rated 08 Oct 2013
92 92% Django (1966) - Rated 08 Oct 2013
88 60% White House Down (2013) - Rated 08 Oct 2013
85 31% [REC]³ Génesis (2012) - Rated 08 Oct 2013
86 46% Machine Gun Preacher (2011) - Rated 25 Mar 2013
70 8% In Time (2011) - Rated 25 Mar 2013