Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
KLx1k1

Flick Fan - 64 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
85 46% The Transporter 2 (2005) - Jan 18, 2020
90 71% 300 (2007) - Jan 18, 2020
95 89% In Bruges (2008) - Jan 18, 2020
80 25% Juno (2007) - Jan 18, 2020
80 25% Snowpiercer (2014) - Jan 18, 2020
85 46% The Wrestler (2008) - Jan 18, 2020
100 97% Dumb and Dumber (1994) - Jan 18, 2020
80 25% Billy Madison (1995) - Jan 18, 2020
85 46% How to Train Your Dragon (2010) - Jan 18, 2020
90 71% The Goonies (1985) - Jan 18, 2020