KOTJ223

kotj223
Movie Buff - 182 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

62 11% Guess Who's Coming to Dinner (1967) - Rated 16 Aug 2013
0% It's a Mad Mad Mad Mad World (1963) - Rated 16 Aug 2013
56 8% Inherit the Wind (1960) - Rated 16 Aug 2013
88 41% The Defiant Ones (1958) - Rated 16 Aug 2013
81 27% Juliet of the Spirits (1965) - Rated 16 Aug 2013
92 59% (1963) - Rated 16 Aug 2013
83 31% Boccaccio '70 (1962) - Rated 16 Aug 2013
85 32% La Dolce vita (1960) - Rated 16 Aug 2013
96 73% Nights of Cabiria (1957) - Rated 16 Aug 2013
82 29% Il Bidone (1955) - Rated 16 Aug 2013