KRTS12

krts12
Movie Buff - 159 Film Ratings
Member Since: 27 Jul 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 34% Once Upon a Time in the West (1968) - Rated 31 Jul 2017
71 29% Withnail & I (1987) - Rated 31 Jul 2017
71 29% Romancing the Stone (1984) - Rated 30 Jul 2017
92 82% Life of Brian (1979) - Rated 30 Jul 2017
76 36% 12 Years a Slave (2013) - Rated 30 Jul 2017
80 43% Children of Men (2006) - Rated 30 Jul 2017
83 49% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 30 Jul 2017
79 42% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 29 Jul 2017
79 42% Black Swan (2010) - Rated 29 Jul 2017
81 45% The Social Network (2010) - Rated 29 Jul 2017