Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
KUqgps

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Aug 5, 2019

more Recent Ratings
45 55% Elephant (2003) - Aug 05, 2019
98 85% The Descent (2005) - Aug 05, 2019
15 25% Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Aug 05, 2019
10 10% Hellboy II: The Golden Army (2008) - Aug 05, 2019
50 65% A Scanner Darkly (2006) - Aug 05, 2019
10 10% Road Trip (2000) - Aug 05, 2019
55 75% High Fidelity (2000) - Aug 05, 2019
35 45% Death Proof (2007) - Aug 05, 2019
30 35% Pi (1998) - Aug 05, 2019
100 95% Trainspotting (1996) - Aug 05, 2019