KZXirota

kzxirota
Flick Fan - 96 Film Ratings
Member Since: 11 Apr 2020
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 77% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 11 Apr 2020
70 32% No Country for Old Men (2007) - Rated 11 Apr 2020
77 44% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 11 Apr 2020
60 21% How to Train Your Dragon 2 (2014) - Rated 11 Apr 2020
80 52% Ant-Man (2015) - Rated 11 Apr 2020
75 40% Casino Royale (2006) - Rated 11 Apr 2020
67 26% RoboCop (2014) - Rated 11 Apr 2020
70 32% Spider-Man (2002) - Rated 11 Apr 2020
90 77% True Detective (2014) - Rated 11 Apr 2020
90 77% Cinema Paradiso (1988) - Rated 11 Apr 2020