KaanBozkurt

kaanbozkurt
Movie Buff - 146 Film Ratings
Member Since: 18 Mar 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 91% It's Such a Beautiful Day (2012) - Rated 09 Apr 2019
85 50% Call Me by Your Name (2017) - Rated 11 Feb 2019
93 60% Bir Zamanlar Anadolu'da (2011) - Rated 30 Dec 2018
100 91% Winter Sleep (2014) - Rated 30 Dec 2018
100 91% Climax (2018) - Rated 30 Dec 2018
95 66% Ahlat Agaci (2018) - Rated 30 Dec 2018
100 91% Roma (2018) - Rated 30 Dec 2018
100 91% Melancholia (2011) - Rated 25 Dec 2018
100 91% Antichrist (2009) - Rated 25 Dec 2018
100 91% The Mirror (1975) - Rated 01 Dec 2018