Kaan Bulduk

kaan_bulduk
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 18 Mar 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 95% The Shining (1980) - Rated 22 Mar 2019
80 75% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 22 Mar 2019
87 85% Life Is Beautiful (1997) - Rated 22 Mar 2019
59 25% Hostel (2005) - Rated 22 Mar 2019
73 65% Requiem for a Dream (2000) - Rated 19 Mar 2019
72 50% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 19 Mar 2019
45 15% Batman Forever (1995) - Rated 19 Mar 2019
60 35% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 19 Mar 2019
42 5% Batman & Robin (1997) - Rated 18 Mar 2019
72 50% Zodiac (2007) - Rated 18 Mar 2019