Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Kaarina

Movie Buff - 192 Film Ratings

Member Since: Sep 15, 2017

more Recent Ratings
50 18% The Final Girls (2015) - Apr 01, 2019
60 30% Surrogates (2009) - Mar 29, 2019
60 30% Abduction (2011) - Mar 29, 2019
50 18% Buried (2010) - Mar 29, 2019
40 11% Terminator Salvation (2009) - Mar 26, 2019
70 53% Mrs. Doubtfire (1993) - Mar 25, 2019
60 30% The Full Monty (1997) - Mar 25, 2019
100 99% 200 Pounds Beauty (2006) - Mar 25, 2019
90 96% The Shawshank Redemption (1994) - Mar 25, 2019
100 99% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Mar 25, 2019