Kadaise

kadaise
Movie Buff - 212 Film Ratings
Member Since: 01 Oct 2016
Location: Lithuania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 59% The Beach Bum (2019) - Rated 14 Aug 2019
85 59% Heaven Knows What (2015) - Rated 14 Aug 2019
85 59% Nobody's Daughter Haewon (2013) - Rated 14 Aug 2019
88 71% Underground Fragrance (2015) - Rated 14 Aug 2019
85 59% Shoplifters (2018) - Rated 14 Aug 2019
88 71% A Good Marriage (1982) - Rated 14 Aug 2019
88 71% The Merchant of Four Seasons (1972) - Rated 14 Aug 2019
88 71% Petal Dance (2013) - Rated 14 Aug 2019
88 71% Koza (2015) - Rated 14 Aug 2019
88 71% In Another Country (2012) - Rated 14 Aug 2019