Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Kadi

Movie Buff - 142 Film Ratings

Member Since: Sep 28, 2015

Location: Norway

more Recent Ratings
10 1% Pixels (2015) - Jan 27, 2019
69 42% How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Jan 27, 2019
69 42% The Spirit of Christmas (2015) - Jan 27, 2019
68 32% The Secret Life of Pets (2016) - Jan 27, 2019
0% The Emoji Movie (2017) - Jan 27, 2019
100 99% Howl's Moving Castle (2004) - Jan 27, 2019
80 92% The Man from U.N.C.L.E. (2015) - Jan 27, 2019
70 60% Northanger Abbey (2007) - Jan 27, 2019
80 92% Persuasion (2007) - Jan 27, 2019
76 82% Slumdog Millionaire (2008) - Jan 27, 2019