Kakistocracy

kakistocracy
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 12 Sep 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 49% The Brothers Bloom (2009) - Rated 10 Oct 2015
85 60% The Cooler (2003) - Rated 10 Oct 2015
86 72% Cold Souls (2009) - Rated 10 Oct 2015
89 83% A Bittersweet Life (2005) - Rated 09 Oct 2015
90 90% The Prestige (2006) - Rated 09 Oct 2015
87 74% Amélie (2001) - Rated 09 Oct 2015
85 60% WALL·E (2008) - Rated 09 Oct 2015
88 78% 12 Monkeys (1995) - Rated 19 Sep 2015
90 90% Starship Troopers (1997) - Rated 12 Sep 2015
90 90% The Adjustment Bureau (2011) - Rated 12 Sep 2015