KalDraego

kaldraego
Movie Buff - 236 Film Ratings
Member Since: 23 Jun 2012
Location: Japan
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 93% 300 (2007) - Rated 13 Jul 2012
80 32% Run Lola Run (1998) - Rated 13 Jul 2012
60 11% Starship Troopers (1997) - Rated 13 Jul 2012
80 32% 28 Days Later (2002) - Rated 13 Jul 2012
90 62% The Sandlot (1993) - Rated 13 Jul 2012
80 32% Spartacus (1960) - Rated 13 Jul 2012
80 32% Collateral (2004) - Rated 13 Jul 2012
80 32% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 13 Jul 2012
70 17% Spider-Man (2002) - Rated 13 Jul 2012
100 93% City of God (2002) - Rated 13 Jul 2012