login | register
0 rankings
more

KalltKaffe

Film Freak - 848 Rankings

Member Since: Feb 17, 2013

Location: Canada

more Recent Rankings
Check out KalltKaffe's...
75 T8 Ikiru (1952) - Jan 18, 2017
73 T7 Yearning (1964) - Jan 16, 2017
85 T10 Bicycle Thieves (1948) - Jan 15, 2017
85 T10 Incendies (2010) - Jan 13, 2017
73 T7 The Nice Guys (2016) - Jan 12, 2017
77 T8 You Can Count On Me (2000) - Jan 10, 2017
83 T9 The Handmaiden (2016) - Jan 09, 2017
85 T10 Jackie Brown (1997) - Jan 05, 2017
73 T7 The Cranes Are Flying (1957) - Jan 04, 2017
73 T7 Toni Erdmann (2016) - Jan 04, 2017