KallyWally

kallywally
Movie Buff - 247 Film Ratings
Member Since: 26 Mar 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 11% Glee (2009) - Rated 25 Oct 2015
96 98% Louie (2010) - Rated 25 Oct 2015
92 95% Six Feet Under (2001) - Rated 25 Oct 2015
92 95% Curb Your Enthusiasm (2000) - Rated 25 Oct 2015
96 98% It's Always Sunny in Philadelphia (2005) - Rated 25 Oct 2015
94 96% Party Down (2009) - Rated 25 Oct 2015
78 34% Dexter (2006) - Rated 25 Oct 2015
90 85% Friday Night Lights (2004) - Rated 25 Oct 2015
92 95% The West Wing (1999) - Rated 25 Oct 2015
90 85% Buffy the Vampire Slayer (1997) - Rated 25 Oct 2015