Kankan

kankan
Movie Buff - 142 Film Ratings
Member Since: 09 Dec 2012
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 46% Armageddon (1998) - Rated 18 Jan 2013
84 58% Planet of the Apes (2001) - Rated 18 Jan 2013
75 33% The Whole Nine Yards (2000) - Rated 18 Jan 2013
90 89% The Green Mile (1999) - Rated 18 Jan 2013
80 46% The Island (2005) - Rated 18 Jan 2013
65 20% Green Lantern (2011) - Rated 18 Jan 2013
90 89% Be Kind Rewind (2008) - Rated 12 Jan 2013
85 64% Prometheus (2012) - Rated 12 Jan 2013
83 54% Knowing (2009) - Rated 12 Jan 2013
86 70% The Book of Eli (2010) - Rated 27 Dec 2012