KappaTI

kappati
Movie Buff - 207 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

15 14% Final Fantasy VII: Advent Children (2005) - Rated 20 Jan 2007
45 32% Trading Places (1983) - Rated 20 Jan 2007
62 52% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 20 Jan 2007
42 30% Waiting... (2005) - Rated 20 Jan 2007
66 59% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 20 Jan 2007
81 88% Jacob's Ladder (1990) - Rated 20 Jan 2007
64 55% Hannibal (2001) - Rated 20 Jan 2007
64 55% Pi (1998) - Rated 20 Jan 2007
52 43% The Truman Show (1998) - Rated 20 Jan 2007
55 45% Bride & Prejudice (2004) - Rated 20 Jan 2007