KaraBowman

karabowman
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 18 Nov 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 44% Legally Blonde (2001) - Rated 19 Nov 2014
95 79% The Squid and the Whale (2005) - Rated 18 Nov 2014
95 79% The Truman Show (1998) - Rated 18 Nov 2014
100 92% American Beauty (1999) - Rated 18 Nov 2014
85 44% Bowling for Columbine (2002) - Rated 18 Nov 2014
90 63% Rachel Getting Married (2008) - Rated 18 Nov 2014
90 63% Walk the Line (2005) - Rated 18 Nov 2014
80 31% Juno (2007) - Rated 18 Nov 2014
90 63% The Wizard of Oz (1939) - Rated 18 Nov 2014
85 44% Pulp Fiction (1994) - Rated 18 Nov 2014