Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
KaraLove23

Movie Buff - 250 Film Ratings

Member Since: Jul 11, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out KaraLove23's...
10% The Souvenir (2019) - Sep 27, 2019
35% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Sep 15, 2019
63% Long Shot (2019) - Aug 09, 2019
1% A Ghost Story (2017) - Aug 09, 2019
63% Manchester by the Sea (2016) - Aug 09, 2019
10 89% Schitt's Creek (2015) - Aug 05, 2019
35% Outlander (2014) - Jul 22, 2019
35% First Man (2018) - Jul 22, 2019
10 89% Love and Basketball (2000) - Jul 22, 2019
63% Transparent (2014) - Jul 12, 2019