Kardelen

kardelen
Movie Buff - 137 Film Ratings
Member Since: 22 Jul 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 74% The Salvation (2014) - Rated 27 Aug 2019
90 30% Ghost House (2017) - Rated 12 Aug 2019
100 74% Demonic (2015) - Rated 10 Aug 2019
100 74% The Fugitive (1993) - Rated 04 Aug 2019
100 74% Tell No One (2006) - Rated 03 Aug 2019
90 30% Constantine (2005) - Rated 03 Aug 2019
100 74% Verónica (2017) - Rated 31 Jul 2019
100 74% A.R.O.G (2008) - Rated 26 Jul 2019
100 74% Black Mirror: Bandersnatch (2018) - Rated 24 Jul 2019
100 74% The Lazarus Effect (2015) - Rated 24 Jul 2019