Karilin1

karilin1
Movie Buff - 211 Film Ratings
Member Since: 16 Feb 2011
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 19% Little Manhattan (2005) - Rated 23 Feb 2011
83 56% He's Just Not That Into You (2009) - Rated 23 Feb 2011
71 27% Resident Evil (2002) - Rated 23 Feb 2011
70 24% Waterworld (1995) - Rated 23 Feb 2011
79 44% Sunshine (2007) - Rated 23 Feb 2011
74 32% The Invention of Lying (2009) - Rated 23 Feb 2011
100 98% 300 (2007) - Rated 23 Feb 2011
81 50% First Knight (1995) - Rated 23 Feb 2011
70 24% Shaun of the Dead (2004) - Rated 23 Feb 2011
76 36% Identity (2003) - Rated 23 Feb 2011