KarimByasse

karimbyasse
Movie Buff - 270 Film Ratings
Member Since: 10 Nov 2015
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 90% The Great Gatsby (2013) - Rated 02 Dec 2015
95 94% Get Out Your Handkerchiefs (1978) - Rated 28 Nov 2015
90 90% L'Appât (1995) - Rated 23 Nov 2015
40 4% Do the Right Thing (1989) - Rated 23 Nov 2015
85 81% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 23 Nov 2015
80 66% Crimes and Misdemeanors (1989) - Rated 21 Nov 2015
70 34% The Man from Earth (2007) - Rated 21 Nov 2015
75 48% Tenacious D in The Pick of Destiny (2006) - Rated 21 Nov 2015
80 66% Heat (1995) - Rated 21 Nov 2015
60 16% Gravity (2013) - Rated 21 Nov 2015