KarminaErida

karminaerida
Flick Fan - 91 Film Ratings
Member Since: 26 Feb 2020
Location: Bulgaria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 33% Bergman Island (2021) - Rated 20 Nov 2021
85 73% The King's Speech (2010) - Rated 11 May 2020
78 46% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 11 May 2020
75 33% Cemetery Junction (2010) - Rated 10 May 2020
80 56% The Spectacular Now (2013) - Rated 03 May 2020
80 56% Bekas (2010) - Rated 23 Apr 2020
85 73% Bekas (2012) - Rated 23 Apr 2020
90 90% Blue Valentine (2010) - Rated 13 Apr 2020
80 56% Letter from an Unknown Woman (1948) - Rated 08 Apr 2020
85 73% Private Life (2018) - Rated 07 Apr 2020