KarolKac

karolkac
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 30 Nov 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 75% We need to talk about A.I. (2020) - Rated 30 May 2020
95 95% Joker (2019) - Rated 16 Oct 2019
100 98% Battlestar Galactica (2004) - Rated 14 Aug 2019
25% Upgrade (2018) - Rated 18 Mar 2019
10 75% Avatar: The Last Airbender (2005) - Rated 07 Mar 2019
10 75% Capharnaüm (2018) - Rated 07 Mar 2019
25% Cloud Atlas (2012) - Rated 25 Feb 2019
10 75% Green Book (2018) - Rated 20 Feb 2019
10 75% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 19 Feb 2019
6% Mortal Engines (2018) - Rated 28 Dec 2018