Karthikmsamy

karthikmsamy
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 24 Jul 2017
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 88% Interstellar (2014) - Rated 24 Jul 2017
60 93% Elite Squad: The Enemy Within (2010) - Rated 24 Jul 2017
44 61% Sahara (2005) - Rated 24 Jul 2017
39 36% Assault on Precinct 13 (2005) - Rated 24 Jul 2017
38 27% The Beach (2000) - Rated 24 Jul 2017
50 81% City Lights (1931) - Rated 24 Jul 2017
38 27% Alice in Wonderland (2010) - Rated 24 Jul 2017
25 2% Panic Room (2002) - Rated 24 Jul 2017
48 72% Shaolin Soccer (2001) - Rated 24 Jul 2017
30 11% RocknRolla (2008) - Rated 24 Jul 2017