Katharina

katharina
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 07 Mar 2019
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 28% Lost Highway (1997) - Rated 15 Mar 2019
85 20% The Elephant Man (1980) - Rated 15 Mar 2019
95 40% Europa (1991) - Rated 15 Mar 2019
2% The Shape of Water (2017) - Rated 15 Mar 2019
50 12% L'amant double (2017) - Rated 15 Mar 2019
10 6% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 15 Mar 2019
2% Children of Men (2006) - Rated 15 Mar 2019
100 74% After Hours (1985) - Rated 15 Mar 2019
95 40% The Big Lebowski (1998) - Rated 15 Mar 2019
100 74% Taxi Driver (1976) - Rated 15 Mar 2019