Katja27

katja27
Flick Fan - 70 Film Ratings
Member Since: 30 Oct 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 87% Kiki's Delivery Service (1989) - Rated 30 Oct 2017
98 97% Pippi Longstocking (1969) - Rated 30 Oct 2017
70 21% Chicago (2002) - Rated 30 Oct 2017
87 67% Up (2009) - Rated 30 Oct 2017
50 15% Pretty Woman (1990) - Rated 30 Oct 2017
90 87% Shaun of the Dead (2004) - Rated 30 Oct 2017
87 67% Ray (2004) - Rated 30 Oct 2017
88 75% 12 Angry Men (1957) - Rated 30 Oct 2017
90 87% Ratatouille (2007) - Rated 30 Oct 2017
30 7% Charlie's Angels (2000) - Rated 30 Oct 2017