Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Katrinki5

Movie Buff - 130 Film Ratings

Member Since: Apr 21, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out Katrinki5's...
90 75% Pan's Labyrinth (2006) - Apr 29, 2018
90 75% Labyrinth (1986) - Apr 29, 2018
90 75% Shaolin (2011) - Apr 29, 2018
85 45% The Monkey King (2014) - Apr 29, 2018
80 25% Carrie (1976) - Apr 21, 2018
80 25% Christine (1983) - Apr 21, 2018
80 25% Children of the Corn (1984) - Apr 21, 2018
80 25% Cat's Eye (1985) - Apr 21, 2018
35 5% Maximum Overdrive (1986) - Apr 21, 2018
90 75% Pet Sematary (1989) - Apr 21, 2018