Kaziklubey.

kaziklubey
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 07 Sep 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 22% Another Round (2020) - Rated 31 Dec 2020
100 69% Possession (1981) - Rated 05 Feb 2017
70 19% Empire of Passion (1978) - Rated 02 Feb 2017
100 69% Fantastic Planet (1973) - Rated 15 Nov 2016
100 69% Dogville (2003) - Rated 15 Nov 2016
96 38% Fitzcarraldo (1982) - Rated 15 Nov 2016
3% Fear and Desire (1953) - Rated 15 Nov 2016
100 69% Paths of Glory (1957) - Rated 15 Nov 2016
100 69% A Clockwork Orange (1971) - Rated 15 Nov 2016
100 69% The Shining (1980) - Rated 15 Nov 2016