Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
KeasbyKnight

Movie Buff - 197 Film Ratings

Member Since: Feb 4, 2016

Location: USA

more Recent Ratings
Check out KeasbyKnight's...
29% The Foreigner (2017) - Aug 14, 2019
79% Us (2019) - Mar 24, 2019
53% A History of Violence (2005) - Jan 25, 2019
79% It (2017) - Jan 25, 2019
29% Sleepy Hollow (1999) - Jan 25, 2019
29% Tomorrowland (2015) - Jan 22, 2019
79% The Death of Stalin (2017) - Jan 20, 2019
53% The Italian Job (1969) - Jan 18, 2019
1% Breathless (1960) - Jan 18, 2019
29% Batman (1966) - Jan 18, 2019